Urban Ground Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Urban Ground Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cat de mult v-a tinut placa?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Skaterboy
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Cat de mult v-a tinut placa? Empty
MesajSubiect: Cat de mult v-a tinut placa?   Cat de mult v-a tinut placa? Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:37 pm

Vreau sa scrieti aici cat de mult v-a tinut placa pe care ati cumparat-o, precizand firma, astfel incat ceilalti sa-si faca o parere asupra calitatii si sa vedem care este cea mai rezistenta.As dori in special sa-mi spune-ti despre placi noi cumparate.
Sus In jos
Dănuţ
V.I.P
V.I.P
Dănuţ


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Cat de mult v-a tinut placa? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult v-a tinut placa?   Cat de mult v-a tinut placa? Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 8:26 am

Am avut odata o placa zero, intr-adevar era luata la mana a doua dar era destul de buna, adica arata foarte ok. M-a tinut vreo 3 luni, cam asa. Bine,eram la inceput, dar aia a fost cea mai llunga viata a unei placi in compania mea Smile) .
Sus In jos
teko
Webmaster
Webmaster
teko


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 27/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Cat de mult v-a tinut placa? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult v-a tinut placa?   Cat de mult v-a tinut placa? Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 5:22 pm

eu am avut un speed deamon si ma tinut un an, acum am un jart de la danutz, si sper sa ma tina ca vad ca ma dau bine pe ea Very Happy :X
Sus In jos
https://urbanground.forumgratuit.ro
PlantaziaDeIarba
Toy
Toy



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 03/07/2009
Varsta : 29
Localizare : !!!CRAIOVA!!!

Cat de mult v-a tinut placa? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult v-a tinut placa?   Cat de mult v-a tinut placa? Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 7:27 pm

eu am ajut un jeg cumparat din sucpi cu 600 de mii si m-a tzinut ...hmmm...nu mai stiu putzin oricum kteva luni
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cat de mult v-a tinut placa? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult v-a tinut placa?   Cat de mult v-a tinut placa? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cat de mult v-a tinut placa?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Firma preferata cand este vorba de placi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Urban Ground Romania :: Other Urban Sports :: Skate-
Mergi direct la: